News RSS Feed fa-IR ١٤٠١/٧/٩ Farda software group - CMS 2.7 آخرین اخبار مربوط به گروه نرم افزاری فرشته اندیشمند فردا - دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی نرم افزار های تحت وب (Web Application) دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/1/نرم افزار های تحت وب (Web Application)

نرم افزار هایی که بر اساس نیاز سنجی های موضوع برنامه کاملا بصورت انحصاری برای کارفرمایان تحلیل و در بستر فضای وب (Internet) پیاده میشود. این دسته از نرم افزار ها مزیت استفاده بوسیله موبایل، تبلت و لپتاپ را علاوه بر رایانه های خانگی در تمامی مناطق دارا میباشند.

١٣٩٥/٦/٢
سیستم های متن باز (Open Source System) دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/2/سیستم های متن باز (Open Source System)

خصوصی و فارسی سازی برخی از برنامه های متن باز (Open Source) از قبیل سیستم مقالات باز OJS که سازگاری کامل با سیستم هایی همچون Google Scholar دارند، سیستم همایشهای باز OCS و یا سیستم آموزش از راه دور Moodle و برگزاری جلسات درس و بحث آنلاین BigBluebutton به همراه راه اندازی و آموزش.

١٣٩٥/٦/٢
برنامه های کاربردی (Application) دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/3/برنامه های کاربردی (Application)

برنامه هایی که تحت ویندور و به منظور تحقق یک سری اهداف خاص موضوعی طراحی میشوند (Windows Form). این دسته از نرم افزارها قابلیت نصب و راه اندازی بر روی یک رایانه خاص و یا اجرا روی بستر یک شبکه را دارا میباشند.

١٣٩٥/٦/٢
موتور های تولید محتوا برای پورتال های اطلاع رسانی (CMS) دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/4/موتور های تولید محتوا برای پورتال های اطلاع رسانی (CMS)

طراحی و پیاده سازی پورتال های اطلاع رسانی مربوط به نهاد ها و ارگان هایی که چندین زیرمجموعه مستقل و یا وابسته دارند .بدین ترتیب که هر زیر مجموعه یک سایت مستقل با ظاهر و محتوای مخصوص به خود را دارد ولی از نظر ساختاری بصورت ساختار سلسله مراتبی زیر نظر سایت اصلی ارگان فعالیت دارد.

١٣٩٥/٦/٢
دانشبورد های جامع مدیریتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/5/دانشبورد های جامع مدیریتی

تهیه ی داشبورد های جامع مدیریتی مانند داشبورد دانشجویی و فرهنگی که یک پکیج نرم افزاری بوده که با رویکرد تسهیل فرایند های سیستمی معاونت های دانشجویی و فرهنگی دانشگاه های کشور، سعی در ارائه بهتر و راحت تر خدمات دارد و بطور خلاصه شامل زیر سیستم های سیستم تولید محتوا، سیستم برگزاری مسابقه آنلاین اینترنتی، سیستم ارتباط مستقیم با مدیران سازمان، سیستم تالار گفتگو و نشریات الکترونیک فرم ساز سازمانی میباشد.

١٣٩٥/٦/٢
وب سایت های سفارشی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/6/وب سایت های سفارشی

سایت های مستقل اطلاع رسانی با کنترل پنل حرفه ای با قابلیت گرافیک کاملا پویا و حرفه ای با استفاده از اسکیپت های جاوا و فایل های فلش و تکیه بر تکنیک های جدید گرافیکی از قبیل html5 و css3 و .. و همچنین انتخاب اختیاری ماژول های متنوع از قبیل اخبار، ارسال نظرات ، فروم و ..

١٣٩٥/٦/٢
معرفی پروژه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/7/معرفی پروژه

این پروژه یک سیستم تولید محتوا برای پورتال اطلاع رسانی دانشگاه خراسان شمالی بوده که به منظور اطلاع رسانی محتوا های آموزشی و درمانی و همچنین ارائه خدمات الکترونیک این دانشگاه طراحی و پیاده سازی شده است و بیش از 100 سایت زیرمجموعه و 150 کاربر فعال را تحت پوشش قرار میدهد.

١٣٩٥/٦/٢
معرفی پروژه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/9/معرفی پروژه

این پروژه یک نرم افزار تحت وب بوده که به سفارش بیت رهبری و مشارکت علوم پزشکی خراسان شمالی برای اولین بار و بصورت پایلوت در خراسان شمالی با اجرا در آمده است. .

١٣٩٥/٦/٢
عملکرد نرم افزار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/10/عملکرد نرم افزار

این نرم افزار بیماران نیازمندی که در سفر های رهبری از ایشان تقاضای مساعدت مالی یا درمانی دارند را مدیریت و گردش پرونده ها را سازماندهی میکند.

١٣٩٥/٦/٢
معرفی پروژه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/11/معرفی پروژه

این پروژه یک نرم افزار تحت وب بوده که برای مدیریت کارکنان بالینی بیمارستان ها با تکیه بر قانون ارتقا طراحی شده و امکاناتی نظیر شیفت چینی، حضور و غیاب به همراه ثبت ملاحظات، محاسیه کارکرد و اضافه کار برای هر پرسنل و یا بخش و گزارشات آماده در کنار سیستم گزارشگیری پویا را دارد.

١٣٩٥/٦/٢
توضیحات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/12/توضیحات

این نرم افزار، آخرین نرم افزار در این زمینه میباشد که طراحی و پیاده سازی شده و در بسیاری از دانشگاه های علوم پزشکی کشور از قبیل خراسان شمالی، سمنان، رفسنجان و .. در حال اجراست و برای اخذ تصمیمات ستادی در معاونت درمات داتشگاه ها استفاده میگردد.

١٣٩٥/٦/٢
برخی از امکانات نرم افزار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/13/برخی از امکانات نرم افزار

اتصال به بانک پرسنلی (نظیر آذرخش)
واسط گرافیکی زیبا و بهینه شده
خروجی گزارشات بصورت متنی و سه بعدی
مدیریت پرسنل مهمان و ستادی و پاره وقت
امکان دریافت شیفت، کارکرد و اضافه کار برای هر پرسنل

١٣٩٥/٦/٢
معرفی پروژه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/14/معرفی پروژه

این پروژه یک سامانه ارسال و دریافت مقالات در کنار اطلاع رسانی و آرشیو فایل های صوتی و تصویری مربوط به تجارب مطلوب میباشد که به سفارش وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و پیگیری دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی صورت گرفته است.

١٣٩٥/٦/٢
توضیحات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/15/توضیحات

نرم افزار مربوطه، سامانه ارسال و دریافت مقالات همایش کشوری تجارب و کارکردهای مطلوب سال 1390 و همایش بین المللی تجارب و کارکردهای مطلوب سال 1391 بوده است.

١٣٩٥/٦/٢
معرفی پروژه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/16/معرفی پروژه

این پروژه یک پورتال اطلاع رسانی بوده که به سفارش ستاد مشترک امر به معروف استان خراسان شمالی متشکل از دفتر امام جمعه، سپاه استان و برخی از سازمانهای درون استان، و به همت و پیگیری دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی ایجاد گردیده است.

١٣٩٥/٦/٢
شرح فعالیت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/17/شرح فعالیت

این پورتال علاوه بر اطلاع رسانی مفاهیم کلی امر به معروف و نهی از منکر شامل تعاریف، مصادیق، آیات و روایات و .. به بیان باید ها و نباید های بهداشتی و پزشکی برای سلامت فرد و جامعه به عنوان بیان معروف و منکر در این زمینه ها میپردازد.

١٣٩٥/٦/٢
معرفی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/18/معرفی

گروه نرم افزاری فردا در زمینه تولید وبسایت های رسمی برای کارفرمایان حقیقی و حقوقی نیز فعالیت گسترده دارد.
کلیه تولیدات گروه نرم افزاری فردا، پشتیبانی 24 ساعته را توسط نیروهای مستعد گروه بهمراه دارند.

١٣٩٥/٦/٢ توضیحات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/19/توضیحات

در تمامی پروژه های طراحی وب گروه، تیم برنامه نویسی در کنار تیم گرافیست گروه، علاوه بر ایجاد موتور قوی با استفاده از تکنیک هایی نظیر Ajax و ... با یک ظاهر گرافیکی زیبا به همراه اسکریپت های جاوا، فایل های فلش، Html5, Css3 برتری محصولات گروه را دوچندان نموده اند

١٣٩٥/٦/٢
برخی از سایت های طراحی شده دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/20/برخی از سایت های طراحی شده

مرکز تحقیقات کاربردی سلامت همگانی
گزارش موردی موضوعات پزشکی
مدارس مروج سلامت
مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی
بدرانلو - روستای سالم
جامعه ایمن خراسان شمالی
مرکز کلینیک های مجازی

١٣٩٥/٦/٢
معرفی پروژه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/21/معرفی پروژه

تقریبا تمامی سازمان های حرفه ای نیارزمند یک فرم ساز سیستمی میباشند. این سیستم یک موتور فرم ساز میباشد که قادر خواهد بود تمامی فرم ها ی سازمان را بصورت الکترونیک در آورده و دیجیتال نماید. و در نهایت گزارشات متنی و یا نموداری مورد نیاز تصمیمات مدیریتی را از محتویات فرم مورد نظر تولید نماید.
مثال: ارتباط مستقیم با معاون دانشجویی و فرهنگی

١٣٩٥/٦/٢ توضیحات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/22/توضیحات

1) قابلیت ایجاد فرم با انواع داده ای متفاوت از قبیل متنی، عددی، صحیح و غلط، تاریخ و ...
2) قابلیت خصوصی سازی توع داده های ورودی در فرم های ایجادی توسط کاربران (مانند نوع داده ای کد ملی)
3) ایجاد خروجی های لیست داده ای، فایل word، exel وpdf از داده های موجود در فرم های ایجادی

١٣٩٥/٦/٢
توضیحات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/23/توضیحات

4) سیستم گزارشگیری پویا با قابلیت خصوصی سازی تعداد و عنوان فیلد های مندرج در فرم مربوطه
5) قابلیت ایجاد dynamic query بر روی فیلدهای پویای فرم مربوطه
6) خروجی نمودار سه بعدی شامل نمودار های میله ای، خطی، دایره ای و رادار

١٣٩٥/٦/٢
معرفی پروژه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/24/معرفی پروژه

این سیستم یک تالار گفتگو به همراه ایجاد و دسته بندی مباحث مختلف در هر تالار و مدیریت نحوه ارسالات تالار را برای ارگان مربوطه ایجاد منماید. به این ترتیب که هر کدام از زیر مجموعه های سازمان نیز میتوانند برای خود تالار های جداگانه داشته و به بحث و تبادل اطلاعات بپردازند.

١٣٩٥/٦/٢ توضیحات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/25/توضیحات

این سامانه قابلیت ایجاد سیستم پرسش و پاسخ عمومی را نیز دارا میباشد.
به این صورت که میتوان با تعریف تعدادی عضو به عنوان افراد پاسخگو، بازدیدکنندگان سوالات خود مطرح نموده و پاسخ خایشان را بعد از جواب دادن مسئولان مشخص شده میتوانند مشاهده نمایند.

١٣٩٥/٦/٢
موارد کاربرد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/26/موارد کاربرد

تالار گفتگوی دانشجویان جدیدالورود
تالار گفتگوی انجمن های علمی
تالار گفتگوی تشکل های دانشجویی

١٣٩٥/٦/٢
معرفی پروژه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/27/معرفی پروژه

این سیستم قابلیت برگزاری مسابقات آنلاین اینترنتی را دارا میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید کلیه فرایند های ثبت نام، ارسال آثار، پیگیری وضعیت فعلی آثار ارسالی و همچنین داوری آثار را بصورت کامل و سیستمی انجام دهید. در این سیستم شما قادرید برای هر مسابقه فیلد های مخصوص به خود، سطوح مختلف داوری و همچنین داوران متفاوت برای هر سطح داوری را تعریف نمایید.

١٣٩٥/٦/٢ توضیحات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/28/توضیحات

سطح بندی گروه های داوری، به این ترتیب که ابتدا داوران گروه اول حتما نظر خود را ارائه دهند، سپس داوران گروه دوم اعلام نظر نمایند
امکان مجدودیت در ارسالات یکتا، به این ترتیب که مثلا اطلاعات یک فیلد مانند کد ملی حتما منحصر به فرد باشد.

١٣٩٥/٦/٢
موارد کاربرد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/29/موارد کاربرد

مسابقه اینترنتی ارسال عکس سلفی در خصوص هفته خوابگاه ها
مسابقه ارسال مقالات در خصوص عفاف و حجاب

١٣٩٥/٦/٢
معرفی پروژه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/30/معرفی پروژه

از طریق این سامانه شما میتوانید بعد از انتخاب ملک مورد نظر خود، به آسانی و در نهایت دقت علاوه بر مشاهده تصاویر واقعیه قسمت های مختلف ملک، تمام جزئیات ریز ملک از قبیل متراژ، سال ساخت، مکان دقیق ملک و یا حتی نوع نما، وضعیت سرمایش و گرمایش، پارکینگ، وضعیت سند، اطلاعات تماس صاحب ملک و .... را مورد بررسی قرار داده و معامله نمایید.

١٣٩٥/٦/٢ توضیحات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/31/توضیحات

جستجوی گسترده انواع املاک از نقشه گوگل
امکان اعمال انواع فیلتر ها ی جستجو برای تعامل راحت تر
امکان ارسال رایگان اطلاعات ملک توسط بازدیدکنندگان به سامانه

١٣٩٥/٦/٢
شرح فعالیت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/8/شرح فعالیت

گروه نرم افزاری فردا وظیفه ارتقای نرم افزاری و گرافیکی تمامی وب سایت های زیر مجموعه و پشتیباتی نرم افزاری کلیه سایت های دانشگاه مستقر در مرکز داده اختصاصی دانشگاهرا از سال 1390 تا اکنون به عهده دارد.

١٣٩٥/٦/٢
دانشگاه های علوم پزشکی کشور دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/34/دانشگاه های علوم پزشکی کشور ارائه نرم افزار مدیریت خدمات پرستاری با رویکرد قانون ارتقا شامل شیفت چینی، سیستم حضور و غیاب و ملاحضات، محاسبه کارکرد و اضافه کار و تحلیل های آماری برای تصمیمات ستادی در معاونت درمان دانشگاه های علوم پزشکی. ١٣٩٥/٦/٢ ستاد مشترک امر به معروف و نهی از منکر خراسان شمالی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/35/ستاد مشترک امر به معروف و نهی از منکر خراسان شمالی پورتال جامع اطلاع رسانی در زمینه سبک زندگی سالم با امر به معروف و نهی از منکر ، بویژه در مسائل پیرامون پزشکی و بهداشتی از طریق بیان باید ها و نباید های بهداشتی. ١٣٩٥/٦/٢ امید واری به خداوند منان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/36/امید واری به خداوند منان روابط عمومی گروه نرم افزاری فردا - ١٣٩٥/٦/٢ فرشته اسماعیلی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/38/فرشته اسماعیلی

کارشناس ارشد نرم افزار

تحلیل، طراحی، کدینگ

١٣٩٥/٦/٢
عماد حسینی مقدم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/43/عماد حسینی مقدم

کارشناس نرم افزار

تحلیل و توسعه

١٣٩٥/٦/٢
یعقوب فاطمی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/42/یعقوب فاطمی

دکترای کامپیوتر
تحلیل گر

١٣٩٥/٦/٢
بیت مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/32/بیت مقام معظم رهبری انجام پروژه در زمینه مدیریت بیماران نیازمند مساعدت در سفر های رهبری به استان های کشور که از طریق نامه درخواست خود را تیم رهبری در استان مورد نظر میرسانند. ١٣٩٥/٦/٢ وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/33/وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی پورتال تجارب و کارکرد های مطلوب نظام مراقبت های بهداشتی ایران که شامل قسمت های اطلاع رسانی، ارسال مرحله ای مقالات بر اساس الگو های مشخص، جستجوی پیشرفته و نمایش مقالات و همچنین آرشیو فایل های صوتی و تصویری تجارب و کارکرد های مطلوب. ١٣٩٥/٦/٢ توکل بخدا، به همراه خود باوری و اعتماد به نفس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی http://ttasoft.ir/Content/37/توکل بخدا، به همراه خود باوری و اعتماد به نفس روابط عمومی گروه نرم افزاری فردا - ١٣٩٥/٦/٢